Wyniki konkursu plastycznego pod hasłem: „Tobie została powierzona Ziemia jak ogród, rządź nią z mądrością"

KATEGORIA: 0-III
I miejsce – Julia Płodzień (lat 5)
II miejsce – Marlena Barankiewicz (lat 7)
III miejsce – Karolina Mitera (lat 9)
Wyróżnienia:
- Sara Sarosiek (lat 9)
- Marta Barankiewicz (lat 6)

KATEGORIA: IV-VI
I miejsce – Karolina Świder (lat 10)
II miejsce – Piotr Czech (lat 11)
III miejsce – Weronika Gutkowska (lat 12)
Wyróżnienia:
- Justyna Blicharz (lat 10)

KATEGORIA: Gimnazjum
Wyróżnienie: Marlena Puszkarewicz (lat 14)

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: Konkurs plastyczny.

Stowarzyszenie w roku 2013 realizuje Program edukacji ekologicznej oparty na dekalogu św. Franciszka z Asyżu. Uczestnikami programu są mieszkańcy parafii p.w. bł. Karoliny. Program współfinansowany jest przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie.

Hasło stycznia: „Bądź człowiekiem wśród stworzeń, bratem między braćmi"
Działania: Karnawałowy Bal Ekologów

Hasło lutego: „Tobie jest dane zadanie odkrycia misterium posiłku, aby życie napełniało się życiem."
Działania:
      a) Zimowisko – konkurs plastyczny pt. „Witaminy na naszym stole" – projekt plakatu
      b) Parafia – konkurs literacki pt. „Jak rozumiesz powiedzenie – przez żołądek do serca?"