Celem naszej inicjatywy jest stworzenie nowoczesnych miejsc wsparcia oraz zapewnienie bezpieczeństwa i jak najlepszych warunków dla wszystkich, którzy nie są w stanie zapewnić sobie samodzielnego życia. Kiedy słabnąca sprawność fizyczna i intelektualna nie pozwala już seniorowi samodzielnie funkcjonować, pojawia się problem z zagwarantowaniem mu komfortowego miejsca na dalsze lata. Pragniemy zatem by taki dom mógł powstać i jednocześnie służyć dla dobra społeczności. Chcemy również pomóc dzieciom i młodzieży z niepełnosprawnościami oraz ich rodzicom, gdyż znalezienie dla dziecka dobrego domu opieki to największe zmartwienie rodziców. Placówka, która miałaby powstać to dobre miejsce na efektywne wykorzystanie czasu na rozwój intelektualny, edukację, usprawnienie fizyczne, aktywność i samodzielność, integrację społeczną oraz domową atmosferę. Jest wiele osób, które czekają na taki właśnie ośrodek. Tylko wspólnymi siłami możemy to zrobić.

Prosimy Cię o wsparcie tego Dzieła!

zmieniona ulotka